Ką dovanoti 18 gimtadienio progą?

18-asis gimtadienis – tai tikrai neeilinė šventė, žyminti jaunuolių perėjimą iš vaikystė į naują gyvenimo etapą. Šis gimtadienis yra viena iš svarbiausių švenčių kiekvieno žmogaus gyvenime, tad jį atšvęsti tampa tikrai svarbu. Kiekvienam tokio amžiaus žmogui šventės ruošimas yra ganėtinai keblus dalykas, nes tinkamai pasiruošti tokiam dalykui yra ganėtinai sunku. Nesvarbu, jei bus švenčiama su šeima, vis vien, gimtadienis yra gimtadienis, tad vienaip ar kitaip, bent jau galybės giminaičių sulaukti tikrai teks. Vis dėl to, keblumų susilaukia ne tik jubiliatas, tačiau ir svečiai. Kodėl gi? Būtent apie šią dilemą ir kalbėsime šiame straipsnyje – ką dovanoti 18 gimtadienio proga?

Į šį klausimą atsakyti tikrai ganėtinai sunku, nes visi žmonės yra vis kitokių nuomonių. Vieni mano, jog 18-ojo gimtadienio proga derėtų dovanoti kažką prabangaus, kaip kompiuterį, o galbūt netgi mašiną. Kiti šios šventės per daug neišaukština bei mano, kad tradicinė dovana – keletas dešimtinių į voką, yra tinkamiausia. Vis dėlto, mūsų akimis, 18-asis gimtadienis tikrai nėra paprasta šventė. Juk žmogus palieka savo gimtuosius namus bei skleidžia spartus į gyvenimą, todėl į tai ir reikėtų atsižvelgti renkantis dovaną. Geriausia dovana tokios šventės metus – kažkas simboliško, primenančio namus, arba tiesiog šiokios tokios smulkmenos, galėsiančios praversti ateityje. 18-ojo gimtadienio proga dovanų vertė yra tiesiog nesvarbu, svarbu yra dovanos idėja bei tai, jog viskas turi būti daroma iš širdies.

Taip, viskas yra ganėtinai abstraktu, ir vienaip ar kitaip, rinkdami dovaną 18-ąją šventę švęsiančiam žmogui turėsite gerokai paplušėti. Vis dėlto, tokio amžiaus žmogus jau nebėra vaikas, todėl jo nebe papirksite banaliomis dovanomis, o ir nebe paauglys, kad jį galėtumėte visiškai suvilioti pinigais. Pagrindinis mūsų patarimas – darykite viską iš širdies, ir tuomet tikrai galėsite būti tikri, jog jubiliatui jūsų dovana tikrai patiks.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s