Kokias dovanas dovanoti mamai gimtadienio progą?

mamaiKiekvienam vaikui, gyvenant tėvų namuose iškyla tam tikrų keblumų, kurie pasikartoja kiekvienais metais. Nekalbame apie mokyklos sunkumus, nekalbame apie kasdieninę rutiną anksti keliantis ir vėlai grįžtant namo – kalbame apie mamos sveikinimą gimtadienio progą.

Tikriausiai absoliučiai kiekvienam vaikui artėjant mamos gimtadieniui iškyla klausimų – ką padovanoti mamai? Vieni piešia atvirutes, kiti sveikinimus tiesiog atspausdina, treti apsiriboja gražiu žodžiu, o paskutinieji apipila mamas įvairiomis dovanomis, pradedant nuo šokoladų iki įvairiausių knygų. Klausimas – kuris iš šių variantų yra geriausias? Būtent šį sakinį privalote įsidėmėti – tėvams nėra svarbu materialūs dalykai, jiems svarbūs esate tik jūs. Būtent dėl šios priežasties, vien jau faktas, jog pasveikinote mamą, kad ir pakštelėjimu į žandą jūsų mamą privers šypsotis ir džiaugtis, o likusios dovanos tėra smulkmenos, galinčios dar labiau padidinti jūsų mamos džiaugsmą. Vis dėlto, faktas, jog mamos geriausia dovana esate jūs, tad nerimauti dėl dovanos tikrai nereikėtų. Patariame netgi neeikvoti savo turimų pinigų, o tiesiog prisėdus vieną vakarą nupieškite mamai piešinį ar atspausdinkite atvirutę – tai tikrai yra pats geriausias variantas. Pinigai nieko nepakeis, dovanojant dovaną mamai svarbiausia turi būti tai, kad sveikintumėte mamą nuoširdžiai.

Viską sudėjus, dažniausiai sveikinant mamas su gimtadieniu  vaikams sukelia stresą bei nereikalingą jaudulį. Vis dėlto, taip tikrai neturėtų būti. Kaip ir minėjome, jūs esate savo tėvų džiaugsmas, gyvenimo viltis bei pagrindinė dovana, tad neleiskite tėvų jums duotų pinigų bei tiesiog įdėkite savo širdį į paprastą popieriaus lapą. Tokiu būdu, jūsų dovana mamai bus pati geriausia pasaulyje, o ir turimų lėšų bereikalingai eikvoti nereikės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s